Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
20. 6. 2007 20:08
Co se mi na pesimismu libi je fakt, ze pesimiste mohou byt prijemne prekvapeni ;)
Přečteno 12 227×
Přečteno 9 159×
Přečteno 8 868×
Přečteno 8 649×
Přečteno 8 103×