Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
No jestli ty hexa bloby v drivers/char/drm/radeon_cp.c jsou platný opensource, tak by to otevření atimd mohlo provést velmi jednoduše..
Přečteno 12 227×
Přečteno 9 159×
Přečteno 8 868×
Přečteno 8 649×
Přečteno 8 103×