Odpovídáte na názor ke článku ATI ovladače budou OSS - jako každý rok.
No jestli ty hexa bloby v drivers/char/drm/radeon_cp.c jsou platný opensource, tak by to otevření atimd mohlo provést velmi jednoduše..
Přečteno 12 306×
Přečteno 9 226×
Přečteno 8 916×
Přečteno 8 691×
Přečteno 8 142×