Odpovídáte na názor ke článku Projekt ST - kapitola 9. - More games….
Děkuji za pěknou reakci. :-)
Pokud jde o zvuky a hudbu, Amiga byla zcela určitě úplně jinde, než ST. Nic proti němu, je to krásný stroj, ale Yamahácké AY se proti Paule (ostatně zvuk byl tak dobrý, že až do konce prodeje Amigy nebylo potřeba měnit či updatovat tento čip) nechytalo. Nicméně zase na obranu ST, umí hrát opravdu obstojně a poslouchatelně, když se autoři snaží (Lotus je zrovna z těch lepších), bohužel v mnoha případech ho degradovali na úroveň PC speakeru :-(
Přečteno 19 734×
Přečteno 19 579×
Přečteno 18 897×
Přečteno 18 469×
Přečteno 17 787×