Odpovídáte na názor ke článku Projekt ST - kapitola 9. - More games….
3. 11. 2020 12:28
Vroom jsem měl moc rád, byla to snad nejhratelnější hra tohoto typu co jsem na Atari hrál. Někde mám na disketách všechny tři díly.
Přečteno 19 730×
Přečteno 19 578×
Přečteno 18 895×
Přečteno 18 466×
Přečteno 17 785×