Odpovídáte na názor ke článku Projekt ST - kapitola 8. - Hry hry hry….
28. 10. 2020 20:40
Stopro. Strýc měl 386/44 s barevným monitorem bez zvukové karty, chodíval jsem si k nim hrát. Pokud jde o osmibity, tak Kačeři byli co já vím na C64 (dost osekané, byl to přeci jen osmibit), já měl 800XL a pro něj jsem je nikdy neviděl.
Přečteno 19 734×
Přečteno 19 579×
Přečteno 18 897×
Přečteno 18 469×
Přečteno 17 787×