Didaktika jsem měl kdysi půjčeného, takže mi není úplnou neznámou. Tam ale bude oříšek, chtěl bych napravit klávesy, které mají setřené popisy. Už mám koupenou potisknutelnou fólii, kterou bych chtěl potisk "doplnit", ale obávám se, že to nebude úplně jednoduché. Plus mám jen holý počítač (zdroj a celou kabeláž musím vyrobit) a zasekávají se mu klávesy (bude potřeba komplet rozebrat a opatrně promazat) + by prý měl být funkční, ale kdoví. Takže Didaktik je aktuálně upozaděn, ostatní počítače jsou zábavnější, a bez nejistých procedur.
Každopádně čeká na svoji chvíli, já se jen nechci rozjíždět několika směry naráz.
Gamy byly vzdycky trochu problematicke, protoze mely krapet svoji architekturu. Jinak je jeste stale nekdo provozuje, na http://oldcomp.cz/viewforum.php?f=112&sid=03a149ea57a3841be92a6138d0b2bfb4 maji didaktiky svoji sekci.
Přečteno 19 728×
Přečteno 19 576×
Přečteno 18 893×
Přečteno 18 464×
Přečteno 17 784×