10. 11. 2020 14:41
MI: Cracked by ZIPPY...:) Proc je ten zvuk u videa tak hrozny, jak kdyz se to nahrava pres mikrofon z mistnosti? To je zamer?
10. 11. 2020 19:22
Je to přes mikrofony foťáku.
Přečteno 19 728×
Přečteno 19 576×
Přečteno 18 893×
Přečteno 18 464×
Přečteno 17 784×