Odpovídáte na názor ke článku Záložky adresářů na příkazové řádce (DirectoryBookmarks).
14. 9. 2023 20:02
`cd -` znáte? To mi kdysi moc pomohlo. Není ještě něco podbně triviálního a použitelného?
Postřehy ze světa open-source.
Přečteno 40 770×
Přečteno 23 534×
Přečteno 19 366×
Přečteno 18 106×
Přečteno 17 615×