Odpovídáte na názor ke článku Ujorm3: finální ORM pro JavaBeans a Records.
Ja ted pouzivam JDBi v komercnim projektu tak jsem rychle porovnal pro a proti s Ujorm. Nasel jsem jedinou vyhodu Ujorm v deklaraci schema pomoci entit.
Pokud tohle nepotrebujute, a schema definuje nekdo jiny, zvolil bych JDBi ktery ma stejne vyhody a navic muzete psat DAOs pomoci anotovanych interface. (neco jako Feign client)
Postřehy ze světa open-source.
Přečteno 40 658×
Přečteno 23 525×
Přečteno 19 359×
Přečteno 18 099×
Přečteno 17 447×