Odpovídáte na názor ke článku Portuji 27 let starou hru napsanou v C.
co teprve programovat v době arkáde her, nedavno jsem viděl dokument, jak vznikala v Nintendu donkey kong hra. Běželo to ba zilogu 80, vývojáři programovaly na papir a střídali se u jednoho stroje, který to uměl ladit. Buildy se pak vypalovaly do Rom přes děrované pásky. muselo to být hotovo za půl roku. za roku už to bylo zastaralé
Intenzivně se zabývám programováním zejména v jazyce C++. Vyvíjím vlastní knihovny, vzory, techniky, používám šablony, to vše proto, aby se mi usnadnil život při návrhu aplikací. Pracoval jsem jako programátor ve společnosti Seznam.cz. Nyní jsem se usadil v jednom startupu, kde vyvíjím serverové komponenty a informační systémy v C++
Přečteno 65 913×
Přečteno 30 214×
Přečteno 27 566×
Přečteno 26 359×
Přečteno 25 166×