Odpovídáte na názor ke článku Rhybaření na druhou.
[2] Kdyz je nekdo takovej omezenec, ze si mysli, ze kazdy uzivatel pocitace musi byt pocitacove gramotny... :-(
Aneb kazdy jsme expert na neco jineho. Ja si treba neumim opravit auto (ani trochu!), pouze tam umim nalit benzin a vodu do ostrikovacu, ale stejne ho denne pouzivam. A nestydim se za to. Proc by jiny clovek, co stejnym zpusobem pouziva pocitac, mel byt znevazovan fachidioty jako jsi ty?
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 321×
Přečteno 29 951×
Přečteno 20 521×
Přečteno 18 378×
Přečteno 18 061×