Odpovídáte na názor ke článku Jak se bránit šmírování poskytovatelem ....
Teda úvod tohohle článku mluví za vše.
"bylo běžnou praxí čtení cizí pošty a sledování kam kdo chodí na netu"
Pokud jste používal firemní email z firemního počítače, tak šlo o firemní poštu a navíc v práci se pracuje a ne chodí na net. Vždycky mě překvapí, kolik lidí se najde, co nechápou, že mají pracovat, když už jsou v práci.
Asi nebudete "zaměstnanec měsíce", že :-)
Naštěstí jsou zaměstnavatelé, kteří filtrují internet, takže vás nemusí ani sledovat, protože se z prohlížeče skoro nikam nedostanete.
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 314×
Přečteno 29 943×
Přečteno 20 512×
Přečteno 18 374×
Přečteno 18 048×