Odpovídáte na názor ke článku Jak se bránit šmírování poskytovatelem ....
@17: Přesně tak, je mi jedno, že kolegové brouzdají/kecálkují atd., pokud mají splněno a nevedou řeči "vůbec nestíhám..."
IT bohužel máme centralizované se standardními politikami a výjimky se nepřipouštějí, protože i) nejsou schváleny těmi nejvyššími, b) bylo by to pracné (= neumíme).
Nijak to nerozporuji, ale zařídím se po svém. Naštěstí i centrála se řídí heslem "nech brouka žít". Kdyby ne, asi bych šel jinam.
(Nejsem ajťák.)
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 314×
Přečteno 29 943×
Přečteno 20 512×
Přečteno 18 374×
Přečteno 18 048×