Odpovídáte na názor ke článku Jak se bránit šmírování poskytovatelem ....
[1]
> Bacha na DNS leaky - pokud používáte jen proxy, pak veškeré DNS dotazy jdou stále na DNS servery providera,
[30]
> nevidím důvod, proč netunelovat i DNS dotazy přes SSH:
nene, DNS překlad má dělat web proxy. klient se max. zeptá lokální DNS na adresu proxy a celé jméno web serveru je součástí HTTP dotazu. to pak překládá až proxy podle vlastní DNS (příp. také vlastního /etc/hosts, tj. se tak dá přistoupit i na adresy, které ve veřejné DNS neexistují)
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 314×
Přečteno 29 943×
Přečteno 20 512×
Přečteno 18 374×
Přečteno 18 048×