Odpovídáte na názor ke článku Jak se bránit šmírování poskytovatelem ....
Přesně z tohoto důvodu jsme v bývalé práci GroupWise používali. Pak ale bohužel přišel nový majitel - nadnárodní korporace - a my museli přejít na Exchange. V rámci integrace do globální infrastruktury a z důvodu nasazení corporate standardu.
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 314×
Přečteno 29 943×
Přečteno 20 512×
Přečteno 18 374×
Přečteno 18 048×