Odpovídáte na názor ke článku Jak se bránit šmírování poskytovatelem ....
Docela jsem se pobavil. Fakt nejlepší možná situace v zaměstnání je, když zaměstnanci tráví 50% pracovní doby tím, jak obejít zákazy a omezení zaměstnavatele a zaměstnavatel tráví dalších 50% pracovní doby tím, jak toto zaměstnancům neumožnit.
Nezdá se vám, že tady v tomto modelu je něco špatně??? Neměla by tam být nějaká rovnováha??? Zaměstnavatel i zaměstnanec by se měli oba chovat rozumně...
Ještě k mailu - e-mail adresa je v práci obvykle adresou firmy s doménou firmy, není to adresa zaměstnance... Do soukromé adresy zaměstnavateli nic není, ale z bezpečnostních důvodů může přístup na mailservery ořezat. To je asi normální.
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 314×
Přečteno 29 943×
Přečteno 20 512×
Přečteno 18 374×
Přečteno 18 048×