Odpovídáte na názor ke článku Jak pojmenovávat při programování.
17: Tak treba v jave muzes pouzivat unicode a urcite najdes nejaky znak, ktery bude vypadat stejne jako '-'. Teda jestli ti jde o vzhled...
Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ook Ook Ooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ooooook Ook Ook Ooook Ooooook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Ook Ooook Ooooook Eeeeek!
Přečteno 40 320×
Přečteno 29 951×
Přečteno 20 519×
Přečteno 18 378×
Přečteno 18 058×