1) Ke composeru se určitě dostanu v jednom z dalších dílů. Je k tomu řada důvodů. Vysvětlím v budoucnosti.
Již některé "kontroverzní" věci vysvětluji v dokumentaci, ale na tohle udělám blog a takovou malou "případovku".
2) To studio má jako zdroj přímo zdrojové kódy. Počítá se s tím, že se tam zasahuje ručně. Přímo na to je to stavěné.
Běžně sem tam něco udělám ručně, sem tam něco naklikám - podle toho co se víc hodí. Od toho to je.
A děkuji :-) Jsem v oboru opravdu dlouho. Hejtování mě nezajímá. Není to produktivní čas ;-) Kvalitní diskuze však určitě ano.
Přečteno 23 047×
Přečteno 20 493×
Přečteno 19 592×
Přečteno 19 185×
Přečteno 18 066×