Odpovídáte na názor ke článku Barvoslepost.
Velmi pěkný čálenk, kde problematiku pochopím i já, děkuji.
Sám mám jinou optickou zvláštnost, kterou mám ale spíš vypěstovanou (částečně i od přírody). Dokážu vidět blikající světlo na vyšších frekvencích, třeba 200 Hz a někdy i víc. Proto jsem měl dlouhou dobu problém s LCD displeji s trubicovým podsvícením, prostě jsem viděl ten blikot. Plazmovka byla úplná katastrofa, o CRT ani nemluvě.
Přečteno 25 411×
Přečteno 21 618×
Přečteno 20 539×
Přečteno 14 750×
Přečteno 14 500×