Odpovídáte na názor ke článku Groupthink - prečo sa open source komunita háda a prečo je to dobré.
[26]
Jeste to neni uplne ono. Uvedomit by si to meli predevsim ti, kteri tak radi kopou do jednech, protoze delaji to stejne co ti druzi (popripadne jejich "kritici"). Uz si rozumime? :-)
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×