Odpovídáte na názor ke článku Groupthink - prečo sa open source komunita háda a prečo je to dobré.
POužívám masox v práci, linux na serverech a wokna na hraní doma. Můžu za sebe říct, že každej systém mě alespoň jednou naštval a jindy potěšil. Je to prostě o lidech a rozhledu. Howgh!
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×