Odpovídáte na názor ke článku Groupthink - prečo sa open source komunita háda a prečo je to dobré.
Jsem odchovancem win (3.11, 98, xp) a dva měsíce jsem čistě na linuxu (Ubuntu 9.04).
Za sebe mohu říci, že ani win ani linuxové platforma není ani lepší, ani horší než ta druhá.
Jsou jenom odlišné!
Tak si to někteří [10] prosím uvědomte...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×