Odpovídáte na názor ke článku Groupthink - prečo sa open source komunita háda a prečo je to dobré.
Když už se tu rozvířila diskuze kdo je widlař tak já jedu na Ubuntu 9.04, takže to trdlo co na mě tak hystericky reagovalo se trochu seklo. No nic, to se stává... přeji pěkný den
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 129×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 547×
Přečteno 28 522×