Odpovídáte na názor ke článku Groupthink - prečo sa open source komunita háda a prečo je to dobré.
[11]
A ještě něco. Takže podle tvé (když už jsme si tak hezky potykali) logiky oni mohou napsat svůj názor na formu příspěvků linuxářů, a ja nemohu napsat svůj názor na ten jejich? Hmmm...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×