Odpovídáte na názor ke článku Groupthink - prečo sa open source komunita háda a prečo je to dobré.
[5] Přesně, vidím to stejně. Stačí kouknout třeba na Živě, jede tam o něčem diskuze a pak tam přijde ....... linuxák a hned rozjede flame, jak tohle MS beztak ukradl/okopíroval, jak .. No prostě Linux rulez a ostatní sux. V takových chvílích se uplně "stydím", že jsem jedním z nich.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 129×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 547×
Přečteno 28 522×