Odpovídáte na názor ke článku Čáry máry subst - Virtuálny disk vo Windows.
Porad nechapu, proc bych mel pri reinstalaci formatovat systemovej oddil, ergo nevidim duvod rozdelovat disk na vic partisen (pokud teda nechci pouzivat ruzny filesystemy).
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 512×
Přečteno 31 118×
Přečteno 29 337×
Přečteno 28 538×
Přečteno 28 513×