Odpovídáte na názor ke článku Čáry máry subst - Virtuálny disk vo Windows.
Jo, subst jsem pouzival kdysi davno v DOSu, jeste na XT.
Vyuzil jsem vsechna pismena abecedy :-)
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 512×
Přečteno 31 118×
Přečteno 29 337×
Přečteno 28 538×
Přečteno 28 513×