Odpovídáte na názor ke článku Čáry máry subst - Virtuálny disk vo Windows.
Ak niekto zasunie USB a tá sa mapuje ako disk E. Nebude ju môcť používať.
To je podle mě hloupost, windows si flasku prostě přemapuje jako F: a dále.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 512×
Přečteno 31 118×
Přečteno 29 337×
Přečteno 28 538×
Přečteno 28 513×