Hlavní navigace

Názor ke článku Ako ČSOB (ne)chápe bezpečnosť od TrSek - Akurat mi moje banka poslala tento mail: "Vážení klienti, 1....

 • 5. 5. 2011 20:13

  TrSek (neregistrovaný)

  Akurat mi moje banka poslala tento mail:

  "Vážení klienti,

  1. května 2011 odstartovala ... vzdělávací projekt s názvem Bezpečná .... Cílem tohoto projektu je vzdělávat a poskytovat užitečné informace v oblastech bezpečného používání internetu, internetového bankovnictví a platebních karet.

  mBank si jako internetová banka dala za cíl vzdělávat své klienty v oblasti bezpečného používání internetu a poskytovat jim rady a tipy o tom, co dělat, aby byl internet užitečnou pomůckou a ne hrozbou.

  Pomocí pravidelných článků na webu a sociálních sítích a prostřednictvím emailů Vám budeme pravidelně poskytovat informace týkající se bezpečnosti. Komunikace bude probíhat v pravidelných dvouměsíčních cyklech a první várku informací naleznete níže.

  Projekt Bezpečná ... je rozdělen do několika tématických oblastí jako například ochrana osobního počítače, zásady bezpečnosti na internetu či pravidla pro bezpečné používání platebních karet. Vedle vzdělávacích textů bude projekt Bezpečná mBank zahrnovat další aktivity jako např. pravidelné ankety na webu ....

  Věříme, že tuto naši iniciativu oceníte a že přispěje k lepší informovanosti a bezpečnějšímu chování v prostředí českého internetu."

  Tak som zvedaví. Či spomenú aj linux ako bezpečnostné riešenie.