Odpovídáte na názor ke článku Retro: I Love You.
Jasne. Clovek premysli, jestli napise 2,4kbaudu nebo 2400 baudu a pak to napise uplne blbe. :-)
Jmenuju se Petr Blahoš. Programuju něco přes 20 let. Tady se snažím psát hlavně o Pythonu, webovém frameworku Pyramid, a občas i o něčem úplně jiném.
Přečteno 22 744×
Přečteno 13 525×
Přečteno 12 090×
Přečteno 11 361×
Přečteno 11 206×