Odpovídáte na názor ke článku Retro: I Love You.
"Kdyby někdo navrhl udělat takový testík, že se všem v nějaké větší firmě spustí program, který smaže všechny doc soubory na lokálních a připojených discích..."
Nejak nerozumim presne tomu, co by to melo testovat :)
Jmenuju se Petr Blahoš. Programuju něco přes 20 let. Tady se snažím psát hlavně o Pythonu, webovém frameworku Pyramid, a občas i o něčem úplně jiném.
Přečteno 22 744×
Přečteno 13 525×
Přečteno 12 090×
Přečteno 11 361×
Přečteno 11 206×