Odpovídáte na názor ke článku Temná strana linuxu - spouštění procesů.
@30 Pokud vás zajímá návratový kód, tak prostě nějakou formu asynchronního doručení zprávy použít musíte. Ale mimo wait() existují i jiné možnosti, například si pomocí sigaction() objednat doručení signálu SIGCHLD včetně siginfa, ve kterém je napsáno, jaký proces skončil a jak dopadl.
Intenzivně se zabývám programováním zejména v jazyce C++. Vyvíjím vlastní knihovny, vzory, techniky, používám šablony, to vše proto, aby se mi usnadnil život při návrhu aplikací. Pracoval jsem jako programátor ve společnosti Seznam.cz. Nyní jsem se usadil v jednom startupu, kde vyvíjím serverové komponenty a informační systémy v C++
Přečteno 66 435×
Přečteno 30 282×
Přečteno 27 598×
Přečteno 26 433×
Přečteno 25 201×