Odpovídáte na názor ke článku Řízení kotle Arduinem.
Ja píšem C-čko aj v Perle ;-), našťastie programovanie nie je základom mojej práce.
Inak ešte k tomu "v přítomnosti zimou se třesoucí manželky válíc se na gauči jsem naměřil teplotu 27 stupňů. Na pokojovém teploměru svítilo 24 stupňů." - ako že manželka sa trasie pri 24 °C? Tak to k nám nech radšej nechodí, lebo by zmrzla - v zime máme priemerne okolo 20 °C podľa čínskej meteostanice s tromi bezdrôtovými senzormi (rozptyl teplomerov cca. +- pol stupňa).
Intenzivně se zabývám programováním zejména v jazyce C++. Vyvíjím vlastní knihovny, vzory, techniky, používám šablony, to vše proto, aby se mi usnadnil život při návrhu aplikací. Pracoval jsem jako programátor ve společnosti Seznam.cz. Nyní jsem se usadil v jednom startupu, kde vyvíjím serverové komponenty a informační systémy v C++
Přečteno 65 912×
Přečteno 30 214×
Přečteno 27 566×
Přečteno 26 358×
Přečteno 25 166×