Dík za zajímavé podrobnosti portaci. Kdysi jsi říkal, že bys to přepsal do JS, z toho asi sešlo, že? (asi by tedy bylo lepší TS nebo Elm, ale to je asi už jedno).
Intenzivně se zabývám programováním zejména v jazyce C++. Vyvíjím vlastní knihovny, vzory, techniky, používám šablony, to vše proto, aby se mi usnadnil život při návrhu aplikací. Pracoval jsem jako programátor ve společnosti Seznam.cz. Nyní jsem se usadil v jednom startupu, kde vyvíjím serverové komponenty a informační systémy v C++
Přečteno 65 912×
Přečteno 30 205×
Přečteno 27 566×
Přečteno 26 358×
Přečteno 25 166×