• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  Mystik's blog  »  Jaký jazyk používáte pro tvorbu webových aplikací?  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Jaký jazyk používáte pro tvorbu webových aplikací?.

    • 7. 1. 2009 13:25

      Senior Database Programmer (neregistrovaný)

      Lotus Domino, trochu PHP, trochu Java.

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    Martin Jonáš

    Autor je student Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Současně pracuje ve firmě LifeWeb (http://www.lifeweb.cz) jako hlavní vývojář.

    Poslední názory

    • \ Zdravím všechny a zárověn bych vás chtěl požádal o radu...Chci si
      ke článku Je PHP jazyk pro amatéry?
    • \ Popular jerseys wholesale
      ke článku TaskFreak! - šikovný nástroj pro TODO listy
    • \ I suddenly feel myself like a doll
      ke článku Je PHP jazyk pro amatéry?
    • \ There are lots of shining siliery thread on my back
      ke článku Je PHP jazyk pro amatéry?
    • \ Just because someone doesn't love you the way you want them to
      ke článku Jaký jazyk používáte pro tvorbu webových aplikací?

    Témata

    • Ankety
    • AOP
    • JavaScript
    • LifeWeb
    • PHP
    • Úvahy
    Všechny témata