Odpovídáte na názor ke článku Jet - nový PHP8 framework #2 - Jak se s tím pracuje?.
31. 10. 2022 8:04
To boli casy, ked som si aj ja robil vlastny PHP framework...
Co mi u vasho chyba je opis principov na ktorych funguje, aby sa dalo predtvit ako sa s nim bude robit bez dlhcizneho studovania dokumentacie.
Přečteno 23 047×
Přečteno 20 493×
Přečteno 19 592×
Přečteno 19 185×
Přečteno 18 066×