• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  Koumákův hvězdný deník  »  Opisování ve škole  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Opisování ve škole.

    • 1. 11. 2007 11:53

      Tomas (neregistrovaný)

      Ja jsem svine, nechavam opisovat. Pokud to opisovatel neumi, tak narazi pozdeji a tvrdeji.

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    koumak

    Poslední názory

    • \ Ahoj,
      ke článku Návykové MMORPG
    • \ až tohle bude někdo číct já už to vědět nebudu protože na tuhle
      ke článku Návykové MMORPG
    • \ Na to stačí jedna věta:linux je prostě zajímavější.Bohužel(nebo
      ke článku Mentalita linuxových fanatiků...
    • \ Masta nebyl si nahodou
      ke článku Návykové MMORPG
    • \ Já to nechápu že někdo vydrží u počáku klidně i 24
      ke článku Návykové MMORPG

    Témata

    • Hardware
    • Hry
    • Humor
    • Linux
    • Ostatní
    Všechny témata