Odpovídáte na názor ke článku Linux ako náhrada za Windows feat. pomóc, nejde ICQ....
Len či tam je aj možnosť prepnúť to do témy classic windows, čo je prvé čo robím s novou inštaláciou XP :) Wallpaper nestačí, windowsák sa bude diviť že nastavenia systému sú nejaké iné. A vo wine fungujú prakticky len aplikácie, pre ktoré bolo wine upravené :(
Menom Stanislav Hoferek, prezývkou Elven, vystupovaním blázon. Vážim si kreativitu, odvahu a ľudské práva.
Tvorím linuxovú distribúciu Greenie. Píšem knihy, kde sa mi najviac páči tvorba literárnych postáv, pomáham začiatočníkom v Linuxe, tak ako pomáhali mne. Mám rád ťahové stratégie, metalovú hudbu a ťažké scifi. Zaujímam sa o politiku, vesmír, Linux, literatúru, históriu, náboženstvá a filozofie. Obľúbená myšlienka:
„Smejte sa nám, že sme iní, my sa vám smejeme, že ste všetci rovnakí“
Přečteno 102 007×
Přečteno 58 972×
Přečteno 36 997×
Přečteno 35 792×
Přečteno 34 777×