Když jsem se psal robota na to, kolik hodin je v Tokiu, nebo jakou časovou zónu tam mají, tak mi to tvrdilo, že je stejná jako v ČR. Když jsem se odpověď snažil zpochybnit, bylo si to jisté, že to má pravdu a já se mýlím.
Na některé jiné otázky mi to odpovědělo rovnou chybovou hláškou.
Jiné to umí okecat tak, že to skoro nic neřekne ale budí to dojem, že odpověď je správně. Alá politik, jako fráze že to záleží na mnoha faktorech.
Jestli mi to něco naprogramuje budu muset vyzkoušet:)
Zpracování dat se věnuji více něž 10 let. Jsem odborník na extrakci a transformaci dat. Na pozici produktového a zákaznického analytika v Equa bank jsem nasbíral mnoho zkušeností s vizualizací a interpretací dat. Posledních 5 let jsem působil jako datový inženýr a analytik ve společnosti Creative Dock, kde jsem měl možnost participovat na mnoha projektech. Mezi ty nejúspěšnějsí se řadí: P2P lending platforma Zonky, zdravé životní pojištění Mutumutu, věrnostní program pro obchodní řetězec Albert nebo nový produkt Avast One pro známou českou nadnárodní společnost zabývající se počítačovou bezpečností.
Výborně ovládám SQL a programuji v Python. Působím také na volné noze. Pro své klienty zajišťuji služby jako: reporting, ETL, RPA, web scraping nebo marketingovou automatizaci.