Odpovídáte na názor ke článku Užívatelia Facebooku si za to môžu sami.
[14] Tak to je JEDINE plus, ktere jsem do ted objevil.
Asi jdu do toho ...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 544×
Přečteno 28 522×