Odpovídáte na názor ke článku Užívatelia Facebooku si za to môžu sami.
Ja akurat myspace.com mam rad....tam je to v pohode...ale facebook je hnus...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 544×
Přečteno 28 521×