Odpovídáte na názor ke článku Užívatelia Facebooku si za to môžu sami.
Jakou volbu mám vybrat, pokud používám Facebook pouze pro získávání údajů o jiných lidech? :)
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 508×
Přečteno 31 113×
Přečteno 29 332×
Přečteno 28 534×
Přečteno 28 509×