Odpovídáte na názor ke článku Tak ma zase dostali hakeri.
To si mal na Joomle ze? Henten skript, to sa stalo aj nam, bolo to cez
komponent 3tich stran, Gigcal, takze zabezpecenie...
odstran tieto komponenty, configuration.php nezapisovatelny,
silne heslo, rgemulation off, /v globals.php/, register globals off, v php.ini,
Komponenty standardne, ktore nepouzivas odinstaluj. HLAVNE NAINSTALUJ
NOVU JOOMLU 1.0.11 /ak to bolo na joomle/.
Ak si to mal na mambe, tak prejdi na Joomlu.
Pred tym zalohy!.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×