Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
Prečítajte si niečo o viacvrstvovej architektúre, ok? XRender je low-level, nad ním beží OpenGL a podobne.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 543×
Přečteno 28 521×