Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
[157] V Linuxu mají ovladače wifi taky jednotný interface. Ale přes to všechno si některý výrobce myslí, že to udělá líp, když použije nějaký vlastní interface.
Obecně výrobci HW dokáží udělat více škody než užitku.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×