Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
[168] V praxi ale není na Linuxu problém sdílené komponenty, které nejsou potřeba bez problémů odstranit. Narozdíl od windows. Viz například apt-get autoremove.
Ono bordel v registrech je daný tím, že velká část není kvalitně zdokumentována a tím, že autoři aplikací jsou prasata. Ano autoři těch aplikací, které jsou podle vás klíčové a které stojí za úspěchem windows.
Co máte proti slovenštině? To, že jí nejste schopen rozumět neznamená, že ji musíte urážet.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 528×
Přečteno 31 131×
Přečteno 29 352×
Přečteno 28 549×
Přečteno 28 523×