Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
[167] Co je "chruno"? Slovenštinu jsem naposledy slýchal v TV za dob ČSSR, a tohle je asi nějaký übercool lingo dnešní netové omladiny.
Určitě jsem nikdy nepsal, že Windows jsou bezchybný systém. Samotná instalace a odinstalace aplikací ale systém nijak znatelně nezpomaluje, pokud je správně provedená. Po odinstalaci aplikací zůstává na Linuxu také spousta nastavení, a dokonce sdílených komponent.
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 515×
Přečteno 31 122×
Přečteno 29 342×
Přečteno 28 540×
Přečteno 28 517×