Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
[152] Proč by X11 měl řešit zrovna tisk? Jen proto, že to řeší GDI?
Nevím proč máte potřebu negovat výrok diskutujícího výše, který říká, že font se renderuje antialiasingované.
Spíš mi to připadá jako marketingová kampaň jedné nejmenované firmy ...
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 531×
Přečteno 31 136×
Přečteno 29 357×
Přečteno 28 552×
Přečteno 28 527×