Odpovídáte na názor ke článku Sedíte v zlom vlaku (Linux & MS).
s tou bezpecnosti je to porad takova omleta pisnicka ..... ano wind 9x byla tragedie ale na XP nebo Vistach chytit vir nebo neco jinyho muze fakt jen velky blb ....
Vo voľnom čase sa venujem staručkému Turbo Pascalu na stránke www.trsek.com. Inak programujem v C/C++, PHP, SQL.
Přečteno 34 526×
Přečteno 31 127×
Přečteno 29 348×
Přečteno 28 544×
Přečteno 28 521×